Titulli Shkumbin Ismaili - Kjo zemer nuk eshte gur
Ndëgjuar 812
Shkarkuar 114
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Shkumbin Ismaili - Kjo zemer nuk eshte gur - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store