Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Kjo zemer nuk eshte gur
Ndëgjuar 4,116,137
Shkarkuar 1,246
Pëlqyer 19,541
Publikuar 14/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinlsmaili
FACEBOOK https://www.facebook.com/shkumbinismaili
Listen : https://backl.ink/1677343
Web : http://shkumbinismaili.com/

Music & Lyrics : Shkumbin Ismaili
Arrang: Shkumbin Ismaili
Violine : Arber Tairi
Mastering : Simon Duggal @Southside Audio
Video : Jehona Production Directed by : Dario

supported by : Online Music Media
2018 / All rights reserved : Shkumbin Ismaili


KJO ZEMER NUK ESHTE GUR

Ndalem dhe mendoj
lotet s'mund ti mbaj
i shkruaj sonte keto vargje
ja kendoj asaj

S'mundem me te pres
malli me ka marr
vitet po kalojne
ne jemi te ndare
vitet po kalojne
ne jemi te ndare

Ref :
Nuk mundem me te pres
kjo zemer nuk eshte gur
vet me thoje ti
nuk te harroj kurrë
vet me thoje ti
nuk te harroj kurrë

Nuk mundem me te pres
kjo zemer nuk eshte gur
vet me thoje ti
nuk te harroj kurrë
vet me thoje ti
me thoje dikur

Nuk besoj ne fjale
as ne dashuri
prej atehere kur mbeta vet
u largove ti

Une jetoj me shprese
me mendjen tek ti
ndoshta ndonjehere
kthehesh perseri
ndoshta ndonjehere
kthehesh perseri

Ref :
Nuk mundem me te pres
kjo zemer nuk eshte gur
vet me thoje ti
nuk te harroj kurrë
vet me thoje ti
nuk te harroj kurrë

Nuk mundem me te pres
kjo zemer nuk eshte gur
vet me thoje ti
nuk te harroj kurrë
vet me thoje ti
me thoje dikur


#shkumbinismaili #kjozemernukeshtegur #official #shqip #albanian #music #ballads
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store