Banner

Banner

Titulli Shpat Kasapi - Pom mungon
Ndëgjuar 200,589
Shkarkuar 6,769
Pëlqyer 2,361
Publikuar 21/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Shpat Kasapi - Pom mungon

Listen on Spotify: https://smarturl.it/PomMungonSpotify
Listen on iTunes: https://smarturl.it/PomMungoniTunes
Listen on AppleMusic: https://smarturl.it/PomMungonAppleMusic
Listen on Deezer: https://smarturl.it/PomMungonDeezer

Music: Nurtel
Lyrics: Ghulo
Video Production : XL Films

Shpat Kasapi ©All rights reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store