Banner

Banner

Titulli Genc Prelvukaj - Ylli e Hana
Ndëgjuar 5,218,559
Shkarkuar 734
Pëlqyer 16,371
Publikuar 06/01/2019

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Lyrics : Genc Prelvukaj
Video : Black Fish Entertainment
Year : 2019
C - Black Fish Entertianment

Linku per te gjitha platformat digjitale :
smarturl.it/ylliehana


Social Media :

https://www.instagram.com/gencprelvukaj/
https://web.facebook.com/gencprelvukajkosovo/
https://twitter.com/GencPrelvukaj
https://www.linkedin.com/in/genc-prelvukaj-122931162/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store