Banner

Banner

Titulli Yll Limani - Harrom
Ndëgjuar 9,386,538
Shkarkuar 52,695
Pëlqyer 44,446
Publikuar 28/01/2019

Download

Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Harrom

Yll Limani - Harrom
Music & Lyrics: Yll Limani
Produced by: Gezim Lazri (Diverse Music) & Fatjon Miftari
Mix & Master: Lorenc Aliaj

Connect with Yll Limani:
https://www.instagram.com/ylllimani/
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store