Banner

Banner

Titulli GASHI ft. Ledri Vula - Thats Mine
Ndëgjuar 3,158,633
Shkarkuar 41,328
Pëlqyer 9,875
Publikuar 15/02/2019

Loading...
Informatat e këngës
Multi: http://smarturl.it/xThatsMine
Apple Music: http://smarturl.it/xThatsMine/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/xThatsMine/itunes
Spotify: http://smarturl.it/xThatsMine/spotify
Amazon Music: http://smarturl.it/xThatsMine/az
Google Play: http://smarturl.it/xThatsMine/googleplay
Deezer: http://smarturl.it/xThatsMine/deezer
SoundCloud: http://smarturl.it/xThatsMine/soundcloud
TIDAL: http://smarturl.it/xThatsMine/tidal


Ledri Vula:
http://instagram.com/LedriVula
http://twitter.com/Ledrizlla
http://facebook.com/LedriVula

GASHI:
http://instagram.com/gashi
http://twitter.com/gashi
http://gashiworld.com
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store