Banner

Banner

Titulli Valton Krasniqi - Shake Shake
Ndëgjuar 204,549
Shkarkuar 5,987
Pëlqyer 5,196
Publikuar 15/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Valton Krasniqi Shake Shake
Music lyrics valtonmusic
Beat SkennyBeatz
Mixing valtonmusic
Mastering Mondsteinrecords
Video Patric Felber
Location Soho Basel
www.facebook.com/valtonmusic
www.instagram.com/valtonmusic
www.facebook.com/skennybeatzproduction
www.instagram.com/skennybeatz
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store