Loading...
Titulli Mentor Kurtishi - Dashni nzemer
Ndëgjuar 944,775
Shkarkuar 11,190
Pëlqyer 4,729
Publikuar 29/03/2019

Download

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip
Produced by Emracom
Directed by: Loni
Muzika & Orkestrimi: Nurtel & Virus
Mix/Master: Virusi
Lyrics: Ghulo
Reklama
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store