Banner

Banner

Titulli Duli - Haram
Ndëgjuar 2,860,080
Shkarkuar 612
Pëlqyer 9,003
Publikuar 30/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream / Download here:
https://OnAir-Media-LLC.lnk.to/HaramID

Istagram:https://www.instagram.com/duliofficial/
Facebook:https://www.facebook.com/DuliOfficial
https://twitter.com/DuliShow
https://plus.google.com/u/0/+DuliOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store