Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Pa ty
Ndëgjuar 234,754
Shkarkuar 10,114
Pëlqyer 1,478
Publikuar 12/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Premier Songs: www.premiersongs.com/shkarko
iTunes: http://itunes.apple.com/album/id1459260932?ls=1&app=itunes
Apple music: http://itunes.apple.com/album/id/1459260932

(c) Premier Songs AG 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store