Banner

Banner

Titulli Lumi B ft. Skerdi - Djal dukat
Ndëgjuar 1,334,750
Shkarkuar 13,140
Pëlqyer 14,344
Publikuar 23/04/2019

Informatat e këngës
Produced by BIGBANG (REDBOX Entertainment)
Video by Valon Aziri
Published by AVD Digital

Lumi B on Instagram: https://www.instagram.com/lumib
Skerdi on Instagram: http://www.instagram.com/skerdiago

© & ℗ Lumi B & AVD Digital. All Rights Reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store