Banner

Banner

Titulli 2Ton - TMV
Ndëgjuar 10,293,949
Shkarkuar 608
Pëlqyer 24,456
Publikuar 26/04/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music: 2Ton
Lyrics: 2Ton
Beat: Genc Avdyli
Metro Music

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94967772
Spotify: https://open.spotify.com/album/7FK9qhYczPFYleyXwOd7to
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store