Banner

Banner

Titulli 2Ton - TMV
Ndëgjuar 8,180,941
Shkarkuar 38,670
Pëlqyer 22,297
Publikuar 26/04/2019

Informatat e këngës
Music: 2Ton
Lyrics: 2Ton
Beat: Genc Avdyli
Metro Music

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/94967772
Spotify: https://open.spotify.com/album/7FK9qhYczPFYleyXwOd7to

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store