Banner

Banner

Titulli Shaqir Cervadiku - Shqiperine e dua
Ndëgjuar 28,031
Shkarkuar 1,571
Pëlqyer 125
Publikuar 18/05/2019

Informatat e këngës
Teksti:Izet Rraci Muzika Shaqir Cërvadiku Orkestrimi:Ethnomusic
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/TabjaSposa.LK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
follow me
BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
sponzor medial - RTK
udheheqese e emisionit Shkurte Fejza
gazetare Arlinda Sejda
realizimi RedMediaKS
Shaqir Cervadiku - Shqiperine e dua
Publisher: Produksioni RedMediaKS
Follow : Produksioni RedMediaKS online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/RedMediaKS/
INSTAGRAM Produksioni RedMediaKS :https://www.instagram.com/redmediaks/

Contact : Produksioni RedMediaKS
email: [email protected]
Mob : +38345353637
...............................................................................
Muzika : Shaqir Cervadiku
Teksti : Izet Rraci
Aeanzhman : Burim Krasniqi
.........................................
Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni RedMediaKS
Ndalohet kopijimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Category

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store