Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Zemren Gure
Ndëgjuar 710,328
Shkarkuar 9,196
Pëlqyer 2,676
Publikuar 18/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Teksti & Muzika: Kreshnik Avdiu
Orekstrimi: Drinor Berisha
Produkt i n'Kosove Show

Falemnderojm Kristal Palace Prizren
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store