Banner

Banner

Titulli Kida ft. Lyrical Son - Deja Vu
Ndëgjuar 18,814,647
Shkarkuar 54,628
Pëlqyer 75,721
Publikuar 19/05/2019

Informatat e këngës
Download or Stream "Deja Vu": https://avd.lnk.to/Deja_Vu

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Produced by: K Master
Lyrics & Music Topline by: Lyrical Son, Erno
Video: Alban Selimaj
Mix & Master: Pressplay
Published by AVD Digital

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

KIDA on Instagram: http://instagram.com/kida
Lyrical Son on Instagram: http://instagram.com/lyricalson

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store