Banner

Banner

Titulli NRG BAND - Prej teje
Ndëgjuar 1,304,574
Shkarkuar 14,919
Pëlqyer 12,621
Publikuar 28/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Download : https://nrgband.fanlink.to/PrejTeje

Music : Besnik Qaka
Lyrics : MUMA
Beat : Alandy
Video : BUG Production
Styling : Nagip Bince
Sax : Visi
https://open.spotify.com/album/3lCXz35trK3M7X12MS3ZFK
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store