Banner

Banner

Titulli NRG BAND - Prej teje
Ndëgjuar 1,126,529
Shkarkuar 13,624
Pëlqyer 11,605
Publikuar 28/05/2019

Informatat e këngës
Music : Besnik Qaka
Lyrics : MUMA
Beat : Alandy
Video : BUG Production
Styling : Nagip Bince
Sax : Visi
https://open.spotify.com/album/3lCXz35trK3M7X12MS3ZFK

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store