Banner

Banner

Titulli Geasy ft Majk ft Onat - Vamos
Ndëgjuar 15,212,647
Shkarkuar 53,783
Pëlqyer 56,696
Publikuar 29/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics : Geasy/Majk/Onat
Beat/Mix/Master : Alandy
Video : Imagine films
Executive producer : Getoar Selimi

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/98641402
Spotify: https://open.spotify.com/album/4JeAqdQ6stukFrXOJUNGwD
iTunes: https://music.apple.com/us/album/vamos-feat-majk-onat-single/1466085475?ls=1&app=itunes
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store