Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Shume po gezohna erdh Bajrami
Ndëgjuar 3,460,163
Shkarkuar 244
Pëlqyer 11,030
Publikuar 31/05/2019

Loading...
Informatat e këngës
Teksti &Muzika:Besim Bunjaku
Orkestrimi:Ermal Krasniqi
Çifteli :Gent Hoxha
Hair&MakeUp:StudioTafa
Styling :Shema Sahiti
Video by:Amia
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Follow Aferdita Demaku on...
FB: https://smarturl.it/AferditaDemakuFB
IG: https://smarturl.it/AferditaDemakuIG
Subscribe: https://smarturl.it/AferditaDemakusub

© & ℗ Aferdita Demaku & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store