Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Rrushja
Ndëgjuar 32,614
Shkarkuar 3,884
Pëlqyer 231
Publikuar 19/06/2019

Informatat e këngës
https://www.instagram.com/redmediaks/
https://www.facebook.com/RedMediaKS/
https://www.facebook.com/BKproducent/
https://www.instagram.com/lumnijekras...
https://www.facebook.com/LumnijeKrasniqiLK/
https://www.facebook.com/RrenjetTona/
...........................................................................................
BURIM KRASNIQI (producent dhe autor),
...........................................................................................
Publisher: Produksioni RedMediaKS
Follow : Produksioni RedMediaKS online
FACEBOOK : https://www.facebook.com/RedMediaKS/
INSTAGRAM Produksioni RedMediaKS :https://www.instagram.com/redmediaks/
........................................................................................
Contact : Produksioni RedMediaKS
email: [email protected]
Mob : +38345353637
........................................................................................
Muzika : Kolë Susaj
Teksti : Kolë Susaj
Orkestrim : Kujtim Shala
...................................................................................................................................
Të gjitha drejtat Video & Audio janë të rezervuara nga Produksioni RedMediaKS
Ndalohet kopjimi Video dhe Audio apo editimi në kanalet tjera muzikore
Copying, re-uploading and illegally distributing this copyrighted work is strictly prohibited!
Category

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store