Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli Engjellusha - Vallja e Nuses
Ndëgjuar 1,867,454
Shkarkuar 8,533
Pëlqyer 4,615
Publikuar 20/06/2019

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store