Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - U bo cka u bo
Ndëgjuar 948,843
Shkarkuar 11,252
Pëlqyer 2,234
Publikuar 24/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
www.premiersongs.com/shkarko
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store