Banner

Banner

Titulli Robert Berisha - Ste njoh me
Ndëgjuar 46,215
Shkarkuar 281
Pëlqyer 619
Publikuar 26/06/2019

Loading...
Informatat e këngës
Robert Berisha - Ste njoh me


Spotify: https://smarturl.it/SteNjohMeSpotify
Apple Music: https://smarturl.it/SteNjohMeAppleMusic
iTunes: https://smarturl.it/SteNjohMeiTunes
Amazon: https://smarturl.it/SteNjohMeAmazon


Music : Marsel Gunga & 2 Step
Mix mastering: Alandy
Video by: bug production
Lyrics : 2 Step
Arrangement : Marsel Gunga
Produced by Gravity Music
Hair & make up: Keka
Published by: Bzzz Entertainment#RoberBerisha #SteNjohMe
(C) Robert Berisha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store