Banner

Banner

Titulli Yll Demaj - M erdh nje leter
Ndëgjuar 389,908
Shkarkuar 6,382
Pëlqyer 1,600
Publikuar 01/07/2019

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store