Banner

Banner

Titulli 2TON - CA VA
Ndëgjuar 10,151,903
Shkarkuar 783
Pëlqyer 33,482
Publikuar 06/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music: 2TON
Text: 2TON
Beat: Genc Avdyli & Xon Oxa
Metro Music

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/ca-va-single/1471779054?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/4SF5sxtDBBB71V5LcwJDCY
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102709852
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store