Banner

Banner

Titulli Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
Ndëgjuar 16,254,811
Shkarkuar 2,278
Pëlqyer 57,959
Publikuar 07/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule

Spotify: https://smarturl.it/LuleLuleSpotify
iTunes: https://smarturl.it/LuleLuleiTunes
AppleMusic: https://smarturl.it/LuleLuleAppleMusic
Deezer: https://smarturl.it/LuleLuleDeezer


Produced by: MONEYZ
Lyrics: Dafina Zeqiri, Arianit Palaj (Nito), LumiB
Recorded & mixed: Cricket
Master: Avaxus
Beat by: Koston & Astreet
Video by: Entermedia
Published by: Bzzz Entertainment

#DafinaZeqiri #LumiB #LuleLule
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store