Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - A mke harru
Ndëgjuar 1,333,647
Shkarkuar 429
Pëlqyer 6,054
Publikuar 12/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Music: Irkenc Hyka
Lyrics: Endrit Mumajesi "MUMA"
Video: Max Production
Styling: Albina Dyla
M.U.A: Arber Bytyqi
Hair: Kaci
Nails: Beauty Center Butterfly

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/103678012
iTunes: https://music.apple.com/us/album/a-mke-harru-single/1473012006?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/5UTkkqZq8M8zFRZrFClodR
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store