Banner

Banner

Titulli Keli - OJ NANE OJ NANUSH
Ndëgjuar 312,723
Shkarkuar 227
Pëlqyer 982
Publikuar 20/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Booking: 0041 79 268 11 11 & 0038 971 533 338

Instagram: https://www.instagram.com/keli_official/?hl=de
Facebook: https://www.facebook.com/Keli-Official-575510365840686/

Abonohu ne kanal:
https://www.youtube.com/channel/UCphU2GhpupSfKEejTF22BCA

Tekst Idea: Keli
Studio: Meti Neziri
Orkestrimi: Ylber Qaili
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store