Banner

Banner

Titulli Robert Berisha - Mjalti dashnise
Ndëgjuar 115,988
Shkarkuar 7,830
Pëlqyer 1,208
Publikuar 21/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/?hl=en

Teksti & Muzika: Don Production
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store