Banner

Banner

Titulli Shkurte Gashi - Vitet
Ndëgjuar 3,458,869
Shkarkuar 10,055
Pëlqyer 8,148
Publikuar 26/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Vitet - Shkurte Gashi
Abonohu: http://smarturl.it/FollowShkurtaYoutube

Texti & Muzika: Shkurte Gashi
Texti ne Refren: Sunaj Saraqi
Orkestrimi: Nurteel
Violin: Mentor Sylejmani
Styling: Valdrin Sahiti & Balmain
MakeUp & Hair: Njomza
Video: Vizion Media
Publisher: Gmusic

© 2019 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Shkurte Gashi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store