Banner

Banner

Titulli Irkenc Hyka ft Nora Istrefi - Jena Nda
Ndëgjuar 5,893,026
Shkarkuar 1,426
Pëlqyer 20,802
Publikuar 27/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/JenaNda

Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix&Master By Dj Jojo
Unix production

Connect with Irkenc:
https://www.instagram.com/irkenc.hyka/

Connect with Nora:
https://www.instagram.com/noraistrefi/

#irkenchyka #noraistrefi #jenanda #onima
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store