Banner

Banner

Titulli Gazmend Rama (Gazi) - Po du me i pre venat
Ndëgjuar 62,403
Shkarkuar 635
Pëlqyer 607
Publikuar 08/08/2019

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
#Eurolindi
Tex-Abaz Selmani
Muz - Rrahmon Kryeziu
Videoproduction - Bugi

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store