Banner

Banner

Titulli Gazmend Rama (Gazi) - Po du me i pre venat
Ndëgjuar 114,691
Shkarkuar 1,705
Pëlqyer 861
Publikuar 08/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
#Eurolindi
Tex-Abaz Selmani
Muz - Rrahmon Kryeziu
Videoproduction - Bugi
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store