Banner

Banner

Titulli Gazmend Rama ft. Leti Rama - Biri Im
Ndëgjuar 151,447
Shkarkuar 285
Pëlqyer 1,278
Publikuar 29/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
#Eurolindi# Gazmend Rama#
Video-Bug Produksion
Tex- Valmir Delija
Muz & Ork- Rrahman Kryeziu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store