Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Berato - Nace Nace
Ndëgjuar 611,631
Shkarkuar 3,129
Pëlqyer 3,146
Publikuar 30/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Lyrics: Berato
Music: Cekic Beatz
Styling: Zlatko Jovanovski
M.U.A: Sageri
Hair: Kaci
Video: Max Production
Korografi: Albi Nako

Available on:

iTunes: https://music.apple.com/us/album/nace-nace-feat-berato-single/1474820569?ls=1&app=itunes
Spotify: https://open.spotify.com/album/4MBojrNgV7qvxRemcKZzbe
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/105578802
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store