Banner

Banner

Titulli Aferdita Demaku - Kush te don me shum se motra
Ndëgjuar 2,581,209
Shkarkuar 573
Pëlqyer 12,534
Publikuar 02/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Text : Besim Bunjaku
Muz & Ork : Miti Geci
Violin: Mentor Sylejmani
Video : MProduction
Hair & Make UP : Studio Tafa
Styling : Shema Sahiti
Falenderojm : Hotel Alegria

Follow Aferdita Demaku on...
FB: https://smarturl.it/AferditaDemakuFB
IG: https://smarturl.it/AferditaDemakuIG
Subscribe: https://smarturl.it/AferditaDemakusub

© & ℗ Aferdita Demaku & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store