Banner

Banner

Titulli Hekuran Krasniqi - Me vrave mua
Ndëgjuar 479,165
Shkarkuar 603
Pëlqyer 2,593
Publikuar 05/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Muzika: Hekuran Krasniqi
Sint: Elton Neziri
Teksti: AG
Prod by: Heki

Spotify: https://open.spotify.com/album/0lBk4XXvZBbl9rignzew6G
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/114810352
iTunes: https://music.apple.com/us/album/me-vrave-mua-single/1485244627?ls=1
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store