Banner

Banner

Titulli Flora Gashi ft. Labi - Burrat Pleq me qika te reja
Ndëgjuar 1,250,089
Shkarkuar 4,283
Pëlqyer 4,235
Publikuar 10/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Labi & Flora Gashi - Burrat Pleq me qika te reja
Per Rezervime: +383 49 387 555

✅Abonoje Kanalin: http://smarturl.it/GMusicAbonohu
ⓕ FB Gmusic: http://smarturl.it/GmusicFB
☮IG Gmusic: http://smarturl.it/GmusicIG
🔔 Ndeze zilen dhe merr kenget e reja :)

Video: Gmusic
Producer: Gmusic

#Gmusic #FloraGashi #Labi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store