Banner

Banner

Titulli Fjolla Morina ft. Berato - Lule
Ndëgjuar 130,791
Shkarkuar 142
Pëlqyer 1,758
Publikuar 12/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Music: Cekic Beatz
Lyrics: Fadil Topalli & Berato
Produced by: Cekic Beatz
Video by: Max Production
Hair: Kaci
M.U.A: Parukeri Estetike Merita
Styling: Merita Halili

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/lule-feat-berato-single/1483459896?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/00WFC9Ta2N5K03iLlP4dve
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/114835222
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store