Banner

Banner

Titulli Tayna - Sicko
Ndëgjuar 15,352,560
Shkarkuar 7,121
Pëlqyer 77,825
Publikuar 15/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Sicko

Music & Produced: Cricket
Lyrics: Tayna
Master Nome ent
Video: Imagine Films
Styling by: Dodona Avdiu
Makeup & Hair: Sellma&Kaci
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2019 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store