Banner

Banner

Titulli Buraku ft Grupi Fama - Paska qene kismet
Ndëgjuar 192,418
Shkarkuar 315
Pëlqyer 542
Publikuar 17/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Text & Music : Valon Biba & Vdsound
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store