Banner

Banner

Titulli Leonora Poloska - Sishte fat
Ndëgjuar 179,194
Shkarkuar 2,496
Pëlqyer 1,328
Publikuar 23/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip

Muzika: Andin Randobrava
Teksti: Arsim Bunjaku
Video: Video Art
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store