Banner

Banner

Titulli MC KRESHA x SINGULLAR x LYRICAL SON - FILMI I FUNDIT
Ndëgjuar 397,249
Shkarkuar 7,029
Pëlqyer 3,747
Publikuar 30/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
"UNITED STATE OF ALBANIA" out now! http://smarturl.it/PINTUSA

Spotify: http://smarturl.it/PINTUSA/spotify
Apple Music: http://smarturl.it/PINTUSA/applemusic
iTunes: http://smarturl.it/PINTUSA/itunes
Google Play: http://smarturl.it/PINTUSA/googleplay
TIDAL: http://smarturl.it/PINTUSA/tidal
Amazon Music: http://smarturl.it/PINTUSA/az

Produced by: Strike Beatz & K-Master
Lyrics: Mc Kresha, Lyrical Son, Singullar
Beat prod by: Pressplay
Saksofon: Dukagjin Muhaxheri
Rec: K-Master (Pint Studio)
Mix, Master: Pressplay
PINT 2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store