Banner

Banner

Titulli Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna
Ndëgjuar 11,467,272
Shkarkuar 10,535
Pëlqyer 55,381
Publikuar 20/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Stream or Download "ANNA" here 👉 https://avddigital.lnk.to/Anna

Music: Claydee Lupa & Tedy Economou
Video: Sekuencë

GJIKO on Instagram: https://www.instagram.com/gjikotheflyboy
NORA ISTREFI on Instagram: https://www.instagram.com/NoraIstrefi/

© & ℗ REDBOX Entertainment & AVD Digital. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store