Banner

Banner

Titulli Ela Muja - Prej qe jemi nda
Ndëgjuar 291,093
Shkarkuar 2,565
Pëlqyer 1,760
Publikuar 11/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Prodhuar ne Black Fish Studio
Video : Black Fish
Viti i realizimit : 2020
Language - Albanian
Produced by : Genc Prelvukaj
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store