Banner

Banner

Titulli Robert Berisha - Dashnores
Ndëgjuar 93,775
Shkarkuar 2,341
Pëlqyer 801
Publikuar 11/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Robert Berisha - Dashnores

Orkestrimi: Duobass
Teksti dhe Muzika: Mentor Sylejmani
Violinë: Mentor Sylejmani


(C) Robert Berisha
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store