Banner

Banner

Titulli Tayna x Mozzik - Edhe ti
Ndëgjuar 15,302,505
Shkarkuar 47,995
Pëlqyer 205,397
Publikuar 22/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/EdheTi
Tayna x Mozzik - Edhe ti

Music & Produced by CRICKET
Lyrics : Tayna & Mozzik
Mix & Masterd by Lorenc aliaj & Cricket
Video: Sekuence
Styling by: Donika Loci
Makeup & Hair: Sellma&Kaci
Executive Producer: Rinor Hykolli

© 2020 Friends Entertainment. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store