Titulli 2TON - KOHEN
Ndëgjuar 4,990
Shkarkuar 616
Pëlqyer 20
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës
[Teksti i "Kohen"]

[Chorus]
Veq kohen ma ke hup
Ti veq kohen ma ke hup
Mas teje shum kom vujt
Un mas teje shum kom vujt
Veq kohen ma ke hup
Ti veq kohen ma ke hup
Mas teje shum kom vujt
Un mas teje shum kom vujt
Veq kohen ma ke hup
Ti veq kohen ma ke hup
Shum mas teje kom vujt
Un mas teje shum kom vujt
[Verse 1]
Mu nuk ma nin, menon ti
Qka kom bo un per ty, harron ti
E kushdo qe fol per mu, beson ti
T'vyn nale kohen tani, e kupton ti
Se edhe un me ty kom hup koh
Un mas teje kom bo t'pakten prano
Faj ti mu mos um le as spo t'lo
As un nuk kom dasht amo qka me bo

[Pre-Chorus]
Eshte hera par, hera par
Zemra m'dhem m'dhem m'dhem
Se per ty e per mu
Keq e m'vjen m'vjen m'vjen

[Chorus]
Veq kohen ma ke hup
Ti veq kohen ma ke hup
Mas teje shum kom vujt
Un mas teje shum kom vujt
Veq kohen ma ke hup
Ti veq kohen ma ke hup
Mas teje shum kom vujt
Un mas teje shum kom vujt
You might also like
Gjith jetën
2Ton
Unholy
Sam Smith & Kim Petras
藤井風 (Fujii Kaze) - 死ぬのがいいわ (Shinunoga E-Wa) (Romanized)
Genius Romanizations
[Verse 2]
Ty kohen ta dhash
Zemren n'dor ta lash
Qka u bo me ty, ty
Qka u bo me mu tash
A don me mu me kon
A thu me u kon bashk
Jo nuk kem mo rast
Spo shihem mo
Spo shihem mo
Spo nihem mo
Spo nihem mo
Per fatin ton, ton
Nuk dihet mo

[Pre-Chorus]
Eshte hera par, hera par
Zemra m'dhem m'dhem m'dhem
Se per ty e per mu
Keq e m'vjen m'vjen m'vjen

[Chorus]
Veq kohen ma ke hup
Ti veq kohen ma ke hup
Mas teje shum kom vujt
Un mas teje shum kom vujt
Veq kohen ma ke hup
Ti veq kohen ma ke hup
Mas teje shum kom vujt
Un mas teje shum kom vujt

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store