Titulli Aferdita Demaku - Vullnet Zhuniqi - Pasunik e Fukara -si moter e vella-
Ndëgjuar 377
Shkarkuar 13
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Vullnet Zhuniqi - Pasunik e Fukara -si moter e vella- - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store