Titulli Daim Lala - Mbylli syt e qaj me zemer
Ndëgjuar 308
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Daim Lala - Mbylli syt e qaj me zemer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store