Titulli Gold AG ft. Rifat Berisha - Flaka e maleve
Ndëgjuar 207
Shkarkuar 37
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG ft. Rifat Berisha - Flaka e maleve - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store