Titulli Keli ft. Leo - NANE PRITEM TE DERA
Ndëgjuar 96
Shkarkuar 11
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Keli ft. Leo - NANE PRITEM TE DERA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store