Titulli Aferdita Demaku - Malli per Babe e Nane
Ndëgjuar 116
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Malli per Babe e Nane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store